Hizmetlerimiz

Ne Yapıyoruz

Turizm sektöründe geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan İdeal Turizm, sürekli yenilenen ve geliştirilen ürün ve hizmetleriyle sektördeki yerinin daha da üst seviyelere taşımaktadır. Vermiş olduğu hizmetlerle pek çok kişinin tatil organizasyonlarının daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayarak bu konudaki büyük bir açığı kapatmaktadır. Otelfiyat.com üzerinden rezervasyonlarınızı gerçekleştirmekte olan firmamız hem bireysel hem de kurumsal hizmetleriyle cazip fiyatlardan yararlanarak konaklama ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.


BİREYSEL HİZMETLER

Tüm seyahat planlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlayan İdeal Turizm, bireysel tatil planlarınızı en düşük fiyatlarla karşılamanızı sağlarken yüksek hizmet kalitesiyle güvenilir bir şekilde seyahat planlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Otel Rezervasyonları

Ulaşım Hizmetleri

Kültür Turları

Mavi Yolculuk

Gençlik Turları

Yurt Dışı Tur Paketleri

Kayak Turları

Gemi Seyahatleri

Sağlık Tesisleri

Balayı Paketleri

Vize Asistans Hizmetleri


KURUMSAL HİZMETLER

İdeal Turizm olarak küçük, orta ve büyük boy işletmelerinizin her türlü kurumsal seyahat ihtiyacını karşılamak için üstün teknoloji, cazip fiyat ve koşullar sunmaktadır. Benzersiz bir seyahat deneyimi yaşamanız için Otelfiyat.com online seyahat acentesi üzerinden tüm kaynaklarını kullanmanızı sağlayarak toplu çözümler sunmaktadır.

Dış Hat Uçak Biletleri

İç Hat Uçak Biletleri

Otel Rezervasyonları

Rent A Car Rezervasyonları

Seyahat Sigortası

Fuar Organizasyonları

Motivasyon ve Teşvik Gezileri

Kapalı Grup Organizasyonları

Açılış, Kutlama Organizasyonları

Kültür, Sanat Organizasyonları

Eğitim ve Araştırma Gezileri