Kalite Politikamız

Kaliteli hizmet. tatil.

Hem kurumsal hem de bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmeyi amaçlayan İdeal Turizm kalite odaklı çalışmaları ile tüm seyahatlerinizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini mümkün kılıyor. Kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak vermiş olduğu hizmetlerle İdeal turizm, tüm taleplerinizin sonucunda memnun kalmanızı sağlayarak kaliteli bir tatil geçirmenize olanak sağlıyor.


POLİTİKAMIZ

2004 yılından bu yana tecrübeli ve dinamik ekibiyle hizmetler vermeye devam eden İdeal Turizm olarak bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tüm taleplerine “profesyonel, güvenilir ve ekonomik” hizmetlerimizle cevap verebilmeyi hedefliyoruz. Seyahat işlemlerinizin en kısa sürede tamamlanması için gerekli çalışmaları sizin yerinize yürütebilmekte olan firmamız, Otelfiyat.com üzerinden kısa sürede konaklama ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır. Online ve çağrı merkezlerimiz aracılığıyla gerçekleştireceğiniz seyahat planlarınızın güvenilir bir ödeme şekliyle gerçekleştirilmesini sağlayarak herhangi bir aksaklık yaşamamanızı sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla İdeal Turizm yenilikçi, kaliteli ve tanınmış bir marka olmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en güvenilir ve en hızlı şekilde cevap vermeyi hedefleyen firmamız pek çok turizm şirketine de öncülük etmeyi amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Gerçekleştirmiş olduğumuz yeniliklerle İdeal Turizm olarak lider, saygın ve tercih edilen bir firma olmayı kendimize misyon edinmiş bulunmaktayız. Bunun için de profesyonel bir takım ruhuyla hareket ederek çalışanlarımızla müşterilerimize üstün hizmetler sunuyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetler sırasında teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak hem bireysel hem de kurumsal anlamda sürekli olarak gelişmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız. Otelfiyat.com üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda müşterilerimizin konaklama seçeneklerini daha detaylı bilgiler alarak görmesini ve diğer konaklama biçimleriyle karşılaştırma yaparak en kaliteli hizmeti almalarını sağlayarak bu hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.