Para Puan

Tatil yapın. kazanın.

Tatil yaptıkça kazanmanıza olanak sağlayan İdeal Tur, Para Puan kumbaranızda biriken puanlarla ekstra indirimler kazanmanızı mümkün kılıyor. Biriken Para Puanlarınızla daha düşük bütçelerle tatil yapabilmek için tek yapmanız gereken üyelik oluşturmak ve tatil yapmaktır. “Tatil yapın Tatil kazanın” sloganı ile oluşturduğumuz Para Puan sistemi ile tatil yaptıkça kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.


PARAPUAN NEDİR

Para Puan, İdeal Tur olarak firmamızın Otelfiyat.com kullanıcıları için başlatmış olduğu yeni bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde yapmış olduğunuz her online rezervasyon işleminde para olarak harcayabileceğiniz puanlar kazanabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede seyahatleriniz sırasında sitemizde bulunan indirim oranlarına ek olarak ekstra indirimler kazanabilmeniz ve daha uygun fiyatlarla tatil yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Otelfiyat.com üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz tüm online otel rezervasyonlarınızdan, rezervasyon tutarınız oranında kazandığınız ve bir sonraki rezervasyonunuzda nakit indirim olarak kullanabileceğiniz İdeal Tur olarak firmamızın sizlere sunmuş olduğu para birimine “Para Puan” denmektedir. Sadece bir defalığına değil her rezervasyon işleminiz için kazanabileceğiniz puanlar sayesinde çok daha uygun fiyatlarla tatil yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

Para Puan uygulamamız hakkında aklınıza takılan tüm sorularınızı Ankara Merkez ofisimizin 0312 441 50 10 numaralı telefonu üzerinden müşteri hizmetlerimize sorabilirsiniz.

NASIL KAZANILIR

Otelfiyat.com üzerinden gerçekleştireceğiniz rezervasyon işlemlerinde Para Puan kazanabilmek için yapmanız gereken ilk şey online seyahat acentemizde bir üyelik açmanızdır. Açtığınız üyelik üzerinden rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz zaman Para Puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Otelfiyat.com üzerinden üyeliğinizle gerçekleştireceğiniz tüm online rezervasyon işlemlerinizde Para Puan kazanma olanağına sahipsiniz. Üstelik sadece kendi konaklamalarınız için değil arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın konaklama işlemlerini kendi üyeliğiniz üzerinden gerçekleştirerek de bu puanları toplayabilirsiniz.

KULLANIM KOŞULLARI

Yıl sonunda topladığınız para puanları kendi tatilleriniz ya da çevrenizdeki kişilerin tatilleri sırasında rezervasyon ücretlerinin maksimum %5 oranında kullanabilirsiniz. Örneğin; yıl içerisinde 1000 TL’lik Para Puan biriktirdiğinizde Otelfiyat.com üzerinden 2000 TL’lik bir tatil rezervasyonu gerçekleştireceğinizi var sayalım. Bu durumda 2000 TL’nin %5’i olan 100 TL’lik bir indirim kazanarak 1000 TL’lik para puanınızdan 100 TL kullanabilirsiniz. Kalan para puanlarınızı da aynı şekilde diğer seyahatleriniz sırasında kullanma hakkınızı korumaya devam edebilirsiniz. Üstelik Para Puanlarınızı kullanabilmek için herhangi bir alt limit doldurmanız da gerekmiyor.

KUMBARA NEDİR

İdeal Tur olarak şirketimizin üyelerine sunmuş olduğu Para Puanları biriktirebileceği kumbaralar bulunmaktadır. Bu Kumbaralarda alışveriş sırasında kazandığınız Para Puanları biriktirme ve daha sonra kullanma olanağına sahip olabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin Otelfiyat.com üyeliği gerçekleştirdiklerinde Kumbaraları da oluşturulmaktadır. Para Puanlarınızı kullanarak gerçekleştireceğiniz rezervasyonlarınız sırasında kullandığınız Para Puanlar Kumbaranızdan düşülür. Yapacağınız otel rezervasyonlarının ücreti ne kadar büyükse Kumbaranızda o kadar çok Para Puan birikir. Eğer gerçekleştirdiğiniz bir rezervasyonu iptal etmek isterseniz bu rezervasyonla kazandığınız Para Puanlar da Kubaranızdan düşülür. Kumbaranızda bulunan Para Puanların nakit ya da Havale/EFT yoluyla size gönderilmesi söz konusu değildir. Para Puanlarınızı sadece rezervasyonlarınızda indirim olarak kullanabilirsiniz.