Hakkımızda

Aralıksız hizmet. başarı.

Hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana hizmet kalitesini sürekli artırarak aralıksız bir şekilde hizmetlerini sürdürmekte olan İdeal Turizm, başarı odaklı çalışmaları ile ileri doğru atılımlar gerçekleştirmeyi bilmiştir. Bu da hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların tüm seyahatlerini memnun bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlamıştır. Siz de bu memnuniyeti yaşayabilmek için İdeal Turizm hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.metus.


BİZ KİMİZ

İdeal Turizm olarak 2004 yılından bu yana turizm sektöründe hizmetlerimizi vermeye devam etmekteyiz. Her geçen gün artan bir müşteri portföyüne sahip olan firmamız özellikle Otelfiyat.com üzerinden gerçekleştirmiş olduğu online ve çağrı merkezleri aracılığıyla otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmektedir. Çalışmış olduğumuz tesislerle ilgili doğru bilgi, uygun fiyatlar ve detaylı resimler sunduğumuzdan dolayı üyelerimize en güvenilir hizmetleri sunmaktayız.

Dünya genelinde 140 ülkeden üyeye sahip olan IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği), TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) ve THY (Türk Hava Yolları) üyesi olan firmamız tüm seyahat işlemlerinizin güvenli şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yılın her günü tatil planlarınızı güvenilir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan İdeal Turizm, güler yüzlü ve işini severek yapan çalışanlarıyla dilediğiniz gibi bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Otelfiyat.com üzerinden online olarak tatil rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenize olanak sağlayan firmamız sürekli olarak hizmet kalitesini artırarak yurt içinde bulunan pek çok otel ve tesiste en uygun fiyatlarla kalmanıza olanak sağlamaktadır. Online seyahat acentemiz üzerinden verdiğimiz bilgiler sayesinde tatillerinizle ilgili her türlü ayrıntıyı inceleme ve isteklerinize uygun otel seçenekleri arasından seçim yapma olanağına sahip olabilirsiniz.

EKİBİMİZ

Firma merkezimiz Ankara’da olmak üzere Ankara ve İzmir’de bulunan iki şubemizde uzman bir kadroyla hizmetlerimizi vererek tatil hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi planlıyoruz. Sadece çağrı merkezlerimizde çalışmakta olan 80 kişilik ekibimizle dilerseniz online olarak dilerseniz de çağrı merkezlerimiz aracılığıyla otel rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan 2000 üzerindeki tesise ulaşmanızı sağlayan Otelfiyat.com sayesinde otellerin uygunluklarına ve sunduğu hizmetlere bakarak otel rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

KAPSAMLI ARAMA MOTORU

İdeal Turizm olarak 5 yıldızlı otellerden butik otellere, termal otellerden İslami otellere kadar çeşitli otel seçenekleri arasından istediğiniz özelliğe uygun otelleri sıralayarak sizin için en uygun fiyatlar arasından seçim yapmanıza olanak sağlıyoruz. Otelfiyat.com üzerinden sunduğumuz arama motorumuz sayesinde isteklerinize cevap vermeyen oteller arasından seçim yapmakla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

ŞİRKET BİLGİLERİ

Firma Unvanı : İdeal Tur Turizm Tic. AŞ
Ankara Merkez Tel : 0312 441 50 10
Faks : 0 312 442 72 53
Adres : Necatibey Cad No: 19/4 Kızılay ANKARA
İzmir Şube Tel : 0232 223 06 70
Faks : 0 232 482 22 15
Adres : Gazi Bulvarı Münir Birsel Plaza No:95 Kat:6 Konak / İZMİR
Firma Kuruluş Yılı : 2004
Ticaret Odası : Ankara Ticaret Odası
Ticaret Sicil Numarası : 191480
Vergi Dairesi ve Numarası : Mithatpaşa VD 470 062 30 64
Üyeliklerimiz ve Belge No : Türsab (3304) IATA (88-2-1307-5)