Neden İdeal Tur

Sınırsız seçenek. avantaj.

Tatil planlarınızı yaparken sınırsız seçenek olanakları ile size destek olan İdeal Tur, daha keyifli bir tatil geçirmenizi mümkün kılıyor. Sadece otel seçenekleri açısından zengin olması bakımından değil aynı zamanda sınırsız avantaj ile rezervasyonlarınızı gerçekleştirmenizi mümkün kılan şirketimiz, daha düşük bütçelerle rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyor.


2004 yılından bu yana turizm alanında hizmetler veren İdeal Turizm, IATA, THY ve A Grubu TURSAB üyesi olan bir seyahat acentesidir. Uluslararası üyeliklerimiz sayesinde en uygun fiyatlı otel rezervasyonu işlemlerinizi satış temsilcilerimizle iletişime geçerek güvenle yaptırabilmenizi sağlıyoruz. Firmamızın otellerle gerçekleştirmiş olduğu özel satış anlaşmaları sayesinde otel rezervasyonlarınızı en uygun fiyatlarla Otelfiyat.com üzerinden gerçekleştirebilecek olmanız sebebiyle tüm tatil konaklamalarınızı acentemiz üzerinden gerçekleştirmeniz daha avantajlı çözümlere sahip olmanızı sağlamaktadır.

İDEAL TUR İLE ÇALIŞMA AVANTAJLARI

• Otelfiyat.com adlı online seyahat acentemizde yer alan ve odaları müsait olan tüm otellere evinizden çıkmadan ve sıra beklemenize gerek kalmadan anında rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon işlemleriniz sonrasında da ödeme ve konaklama işlemlerinizle ilgili ayrıntılı bilgilerin yer aldığı belgelerinizi online olarak alabilirsiniz.

• Şirketimiz bünyesinde hizmet veren seyahat danışmanlarımızın kullanıcılarımıza tesisleri anlatarak yönlendirme yapmak yerine, anlaşmalı otellerimizden gelen resimler ve detaylı bilgiler sayesinde oteller hakkında daha geniş bilgi almanızı ve seçimlerinizi buna göre yapmanızı mümkün kılıyoruz.

• Online seyahat acentemiz sayesinde şehir merkezinde, havaalanına, şehir içi ve benzeri konumlara yakın oteller arasından seçim yapabilirsiniz. Aramalarınızı buna göre gerçekleştirerek butik otellerden 5 yıldızlı otellere kadar tüm konaklama şekilleri hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyat aralığı da belirleyerek otellerinizi ve fiyatlarını belirleme olanağına sahip olabilirsiniz.

• İdeal turizm olarak almak istediğiniz hizmetlere dair tüm bilgileri ayrıntılı içeriklerle bulmanıza, ödemeniz gereken ücreti net olarak görebilmenize olanak sağlamaktayız. Bu sayede bir rezervasyon işleminde belirtilen net fiyatın dışında ödemeniz gereken ekstra ücretlerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız.

• Firmamıza özel indirimlerden yararlanarak ödemelerinizde de anlaşmalı kredi kartlarına çeşitli taksitlendirme imkânlarından faydalanabilirsiniz. Üstelik taksitlendirme işlemleriniz için fiyata eklenen bir ücret olmadığından peşin fiyatına taksit yaptırma ödeme kolaylığından faydalanabilirsiniz.

• Otelfiyat.com online seyahat acentemize üye olduğunuzda ilk olarak 20 TL indirimden, sonraki her rezervasyonunuz için de %5 para puan avantajından faydalanabilirsiniz.